Lekarze Lekarz medycyny pracy lekarz-rodzinny internista lekarz-medycyny-pracy

{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Lekarz medycyny pracy
                                       dr Katarzyna Mudel

dr Katarzyna Mudel

grupa lux med
racławicka 132 b
Warszawa

Mam wielkie szczęście, że trafiłam do dr Kasi. Jest to bardzo sympatyczna, ciepła osoba, bardzo profesjonalna, dokładna, delikatna i troszcząca się o swoich pacjentów. Przed pierwszym zabiegiem bardzo się stresowałam, gdyż pierwszy raz korzystałam z medycyny estetycznej. Zabiegi jakie miałam wykonane to: modelowanie ust, wypełnienie poziomych zmarszczek czoła oraz tych wokół oczu a także wypełnienie doliny łez. Przed zabiegami Pani dr Mudel szczegółowo objaśniła przebieg każdego nich, to co będę ...
Opinia dodana przez: Angelika

01-318 Warszawa

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Janina Makara-Tabolicz

06-400 Ciechanów

Wspaniały lekarz z prawdziwego powołania

Henryk Domański

EKG, Internista

Prywatna Przychodnia Lekarska
Chełm Śląski
41-403 Imielin

Mój ulubiony doktor, zawsze wysłucha, doradzi, przy tym jest miły i uśmiechnięty. Interesuje się losem swoich pacjentów. Jest dociekliwym lekarzem. Jeśli usłyszałeś negatywne zdanie na temat tego lekarz, to tylko dlatego, że to człowiek z zasadami i nie spełnia zachcianek ( czytaj widzimisiów) pacjentów, które nie mają medycznego pokrycia.
Opinia dodana przez: Jaaa

lekarz Elżbieta Kulisa

Dłuskiego 2b/7
46-040 Ozimek

Pani doktor, pomimo pandemi,nie zmieniła swojego podejścia do pacjenta.Zawsze uprzejma i kompetentna.Dokładnie wytłumaczy w czym jest problem.Godna polecenia

lekarz Jacek Szambor

Gminny Ośrodek Zdrowia
Opoczyńska 39
26-415 Klwów

Serdeczne życzenia z okazji wczorajszego święta. Życzę aby spotykało Pana wszystko co dobre i piękne. Jest Pan cudownym lekarzem, a rozmowa z Panem to najlepsza sesja terapeutyczna, pozdrawiam.

lekarz Katarzyna Mojska-Grzywna

ZDROWA RODZINA PRZYCHODNIA MEDYCYNY RODZINNEJ
Mielczarskiego 9
22-200 Włodawa

Wspanialy LEKARZ i CZLOWIEK/ROZMÓWCA !!! Teleporada przebiegła tak, jakbym rozmawiala z PRZYJACIELEM. Zainteresowana, wsluchana, podtrzymujaca rozmowę, oddana rozmówcy, konkretna i sprawiająca, ze chce ci się dalej żyć! Elokwentna, kochajaca to co robi. Cieszą się, że moglam skorzystać z Jej wiedzy i umiejętności. Pani Doktor, bardzo dziękuję!!!
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Iwona Mazurek-Bogatko

Centrum Medyczne Internus Sp. z o.o. Przychodnia Nr 3
Gen. Fieldorfa "Nila" 10
24-100 Puławy

Świetny lekarz, dokładnie i szczegółowo tłumaczy przebieg choroby. Pani dr ma " niesamowitego nos" w rozpoznawaniu choroby. Nie ogranicza badań, nie ogranicza czasu dla pacjenta. W gabinecie pacjent czuje się i wie, że dla Pani dr teraz jest najważniejszy. Szczerze polecam Panią dr i ufam całkowicie.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Anna Wojszwiłło

Boczna 10
18-100 Łapy

Lekarz kompetentny i wyrozumialy. Polecam pania Anne poniewaz juz mało jest takich lekarzy co podchodza to ludzi jak do pacjenta a nie jak do osoby ktora zawraca gitare. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Jacek B

lekarz Lilianna Świderska

Bagnista 14
05-300 Mińsk Mazowiecki

Pani dr Świderska jest dokładna, sumienna, dociekliwa, gotowa zrozumieć, zaradzić, wesprzeć, poradzić. Profesjonalista jako lekarz i dusza człowiek. Polecam. Grażyna.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Aneta Muszyńska

Przychodnia
Młynarska 16a
62-800 Kalisz

nie spotkałem tak milej i kompetentnej lekarki,bardzo dobrze rozpoznaje choroby i dzieli się wiedza jak ja leczyc jak unikac rzeczy, które jeszcze bardziej by się przyczynily do pogorszenia zdrowia

lekarz Wioletta Kubiak-Berlińska

Ambulatorium z Izbą Chorych
9-go Maja
98-100 Łask

……...fvsdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddrw

Mirosław Bołzan

Lekarz rodzinny, RTG

Przemysłowa 2
Czarnków

Bardzo dobry internista, kompetentny i znający się na rzeczy. Z całą pewnością osoba godna polecenia, a przy tym zabawna i uśmiechnięta.

lekarz Stanisław Kobiałkowski

Pediatra, Internista

os. Staszica 6 lok. 6
64-510 Wronki

wg mnie dr poświęcił mi tyle czasu ile potrzeba, ze też wytrzymał z takim marudą i gderą jak ja. Ekspresem wykonał badania i pokazał na monitorze. Ślepy jestem od 6 lat. Stałem się zgryzliwy i kłótliwy. W sumie jak na mój wiek to nic nadzwyczajnego.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Maria Lewandowska

Jagiełły 31
09-200 Sierpc

Dramat! Totalny brak szacunku do pacjenta, klienta! Myśli że ma monopol na badania dla kierowców... Polecam jechać do Płocka do Alfa medixa na pięknej. Tam 200 zł i po temacie. A u Lewandowskiej 200+150 za okuliste.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Krystyna Suda

Internista, Lekarz medycyny pracy

OLP "Promed"
ul. Polna 15
Ostrowiec Świętokrzyski

Najgorszy lekarz z jakim się spotkałam. Nie miła, zero kultury osobistej. Miał ta nieprzyjemność spotkać osobiście panią w czasie badań do pracy.
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Lucyna Foczpańska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Leszczynek 28a
99-300 Kutno

Bardzo bardzo uprzejma,delikatna,można z nią porozmawiać.Wzbudza zaufanie i wprowadza miła atmosferę w relacji z pacjentem.Ale personel pielęgniarski okropnie niesympatyczny,nie wiadomo jak się odezwać.Chory człowiek stoi upokorzony ,ledwo żywy i czeka aż go pani pielęgniarka zauważy i raczy zarejestrować.Pielęgniarki nadęte i stale niezadowolone.

lekarz Dariusz Sawicki

BAT.CZWARTAKÓW
Ostrołęka

Lekarz z powołania, potrafi porozumieć się z pacjentem i zrozumieć przyczynę choroby i wyjaśnić co z nami się dzieje. Jeśli znowu znajdę się w potrzebie z pewnością znowu do niego się zarejestruję.

lekarz Krystyna Baster-Tuła

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Cmentarna 1
57-400 Nowa Ruda

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Podczas wizyty wszystko dokładnie wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Bardzo dobry specjalista! Godny zaufania i polecenia!
Opinia dodana przez: Pacjent